Teknoloji

EPOS, hareket halindeki ofis profesyonelleri için ADAPT 560 kulaklığı sunar

Demant Group’un 115 yıllık yenilik ve ses deneyimi üzerine kurulu bir modülü olan EPOS, Red Dot 2020 Tasarım Ödülü sahibi ADAPT 560 kulaklık ile çağdaş iş gücünün ihtiyaçlarını karşılıyor. Markanın ADAPT çalışma serisinin özelliklerini temel alan ADAPT 560, şekilden veya kristal netliğinde sesten ödün vermeden farklı cihazlarda ve farklı yerlerde çalışmak ve işbirliği yapmak isteyen mobil profesyonellerden ilham aldı.

 

 

EPOS, ADAPT serisinin yeni ürünü ADAPT 560 II Bluetooth® kulaklığı müzikseverlerle tanıştırdı. Ağır ve çağdaş profesyonellerin yaşamlarına sorunsuz bir şekilde entegre olacak şekilde tasarlanan ADAPT 560, kullanıcıların ofis içinde ve dışında çalışırken potansiyellerinin kilidini açar. ADAPT 560’ın benzersiz tasarımı, kullanıcıların ortama uyum sağlamasına olanak tanırken mükemmel ses kalitesi ve konfor sağlar.

ADAPT 560 ile sesinizi istediğiniz gibi kullanın

Taşınabilir bir kablosuz tasarıma sahip ADAPT 560, kullanıcıların ihtiyaçlarına ve mevcut işlevlerine anında uyum sağlamasına olanak tanıyan yeni ve bilinmeyen bir katlanabilir “bom koluna” sahiptir. Boom koluna yerleştirilmiş iki gelişmiş mikrofonla ADAPT 560, özellikle sesli görüşmelerde kristal netliğinde kalite için tasarlanmıştır. Kullanıcıların evde, havaalanında veya ağır bir ofiste ihtiyaç duydukları sesi tam olarak kontrol etmelerine olanak tanıyan ADAPT 560, profesyonellerin çevrelerine rağmen odaklanmış ve üretken kalmaları için geliştirilmiş üst düzey bir kulaklıktır.

Aktif Gürültü Engelleme (ANC) ile ADAPT 560, gelişmiş dört mikrofon dizisi sayesinde arka plan gürültüsü girişimini azaltır. ADAPT 560, kullanıcıların iki Bluetooth® cihazını aynı anda eşleştirerek cihazlar arasında kolayca geçiş yapmasına olanak tanıyan UC optimizasyonu ve çok noktalı temas ile ses performansını daha da geliştirir. Kullanıcılar, Kulaklık üzerindeki Microsoft Teams düğmesi ile toplantıları yönetebilirsiniz.Aktivasyon, uygulamayı kulaklıktaki özel bir düğme aracılığıyla anında başlatarak bunu daha da kolaylaştırır.

Her zaman çok taraflı iletişim

ADAPT 560 ile kullanıcılar, bluetooth üzerinden cihazlar arasında zahmetsizce geçiş yapabilir ve aynı anda çok noktalı temasın keyfini çıkarabilir. Paket içeriğinde bulunan BTD 800 USB dongle ile bilgisayara bağlantı yapılabilmektedir.

Çevrenizle iletişimde kalın

ADAPT 560’ın EPOS Voice™ teknolojisi, kulaklığı çıkarmadan etkileşime izin verir. 46 saate varan pil ömrüne sahip ADAPT 560, uzun pil ömrü ile nerede ve ne şekilde olursa olsun sağlam performans sunuyor. ADAPT 560’ın taşınabilir bir taşıma çantasında basitçe saklanabilen kompakt taşıma çantası, bir USB dongle ve bir USB-C kablosu içerir.

Aktif olun, EPOS ADAPT 560 ile daha fazlasını elde edin

Gürültüyü azaltan EPOS ADAPT 560, açık ofislerde veya hareket halinde çalışan profesyonellerin konsantrasyonunu engelleyerek üretkenliği artırır. Kullanıcılar, tam konuşma anlaşılırlığı için gizli mikrofon koluyla daha net davetler yapabilir ve gürültülü ortamlarda odaklanmak için ANC’den yararlanabilir. Red Dot 2020 Tasarım Ödülü sahibi ADAPT 560’ın katlanabilir mikrofon kolu, mikrofon kullanılmadığında kafa bandına katlanabilirken, mükemmel konuşma netliği son derece verimli iş konuşmalarına olanak tanır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

etimesgut-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu