Haber

Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü’nden Tenis Eğitimi

Yenimahalle Belediyesi SporKulübün Batıkent Edip Akbayram Parkı’nda verdiği tenis eğitimi için kayıtlar devam ediyor.

Yenimahelle’de 4 yaşından itibaren her yaşa ve seviyeye uygun olan ve isteğe göre kişiye özel de düzenlenebilen eğitimler için kayıt yenileme dönemi devam ediyor. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, ilçede özellikle gençleri ve çocukları spora çekmek için farklı branşlarda eğitimler verildiğini belirtti.

“Yenimahalle’nin düzenli ve çağdaş gelişimi için sadece altyapı ve üstyapıda değil, eğitim, sağlık, kültür, sanat ve sporda da farklı alanlarda yatırımlarımıza devam ediyoruz. Spor tesislerini ilçenin farklı noktalarına konumlandırdık. Tüm Yenimahalleliler spora yöneliyor ve sağlıklı bir yaşam sürüyor.Spor kulübümüz bünyesinde bulunan modern tesislerimizde ve bu noktada açtığımız yüzme havuzlarımızda alanında uzman eğitmenlerimiz ile spor eğitimleri veriyoruz.Sporun yıldızlarını istiyoruz. Gelecek Yenimahalle’den çıkacak. Çocuklarımız bu eğitimlerde kendilerini tanıma ve yeteneklerini keşfetme fırsatı buluyorlar. Kurslarımız yıl boyu devam ediyor. Tüm vatandaşlarımızı spor yapmaya davet ediyorum.”

Yenimahalle Belediyesi Tenis Kulübü’nün antrenmanlarına kayıt olmak isteyenler 344 88 86 ve 0549 477 64 41 numaralı telefonları arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirler.

kilimli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu