Yaşam

All Of Us Are Dead 2. sezon ne zaman? Hepimiz Öldük yeni sezon fragmanı ne zaman yayınlanacak? Hepimiz Öldük 2. sezon fragmanı!

İzleyicilerin ilgisini çekmeyi başaran dizinin yeni dönemi merakla beklenirken Hepimiz Öldük 2. dönem ne zaman? sorusu gündemde. Merakla beklenen All Of Us Are Dead 2. dönem ne zaman yayınlanacak merak konusu. Hepimiz Öldük yeni dönem fragmanı ne zaman yayınlanacak? Hepimiz Öldük 2. dönem fragmanı!

2. DÖNEM HEPİMİZ NE ZAMAN ÖLÜYORUZ?

İlk döneminde yoğun ilgi gören ve izleyiciler tarafından beğenilen dizinin 2. dönemi heyecanla araştırılırken, Netflix’ten yapılan açıklama ile 2. döneminin onaylandığı duyuruldu. Buna göre ikinci dönem onayını alan dizi kısa süre içerisinde seyirci ile buluşacak. Ancak dizinin ikinci döneminin ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor.

HEPİMİZ ÖLDÜ 2. DÖNEM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Sevilen dizi Netflix tarafından 2. dönem onaylansa da şu an yeni dönem fragmanı yayınlanmadı. Konuyla ilgili sıcak gelişmeler oldukça haberimiz güncellenecektir.

HEPİMİZİN ÖLMESİNİN KONUSU NEDİR?

All Of Us Are Dead, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalan bir grup öğrencinin hikayesine odaklanıyor. Bir zombi virüsü hızla bir okulu istila eder. Virüs öğrencilerin bir kısmını yok ederken, hayatta kalan öğrenciler hayatta kalmak ve okuldan kaçmak için birlikte mücadele eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu