Haber

Argıncıkspor yeni sezonda Play-Off hedefliyor

Kayseri Muhteşem Amatör Ligi’nde mücadele eden Argıncıkspor’un Kulüp Lideri Melih Candan, “Yeni sezonda hedefimiz Play-Off’ta kalmak. Bunu yapabilecek güce sahibiz.”

Kayseri Üstün Amatör Ligi A Grubu takımlarından Argıncıkspor, yeni dönem hazırlıklarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Yeni dönemde A Grubu’nda değerli takımlarla mücadele edecek olan yeşil-beyazlılar, hedefini Play-Off olarak belirledi. Geçtiğimiz dönem lige renk katan ve Play-Off’un son maçında mağlup olan Argıncıkspor, yeni dönemde de hedefine ulaşmayı planlıyor. Tüm planlarını ve hedeflerini bu doğrultuda yapan Argıncıkspor, yeni dönemden umutlu. Son dönemde takımına sahip çıkan ve değerli desteğiyle gücüne güç katan Argıncıkspor, transfer çalışmalarına devam ediyor.

Argıncıkspor Kulübü Lideri Melih Candan, yeni sezondaki hedeflerinin Play-Off’ta kalmak olduğunu belirterek, “2023-2024 futbol döneminin hayırlı olmasını diliyorum. Kazasız, sorunsuz bir dönem olmasını diliyorum. Nerede olursa olsun. Argıncıkspor, hedefi her zaman zirve. Şampiyonluk için büyük bir iddiamız yok. Grubumuz zorlu bir grup ama biz zirvede yer alarak Play-Off’u hedefliyoruz. İnanıyoruz. A Grubu’nda ilk iki grubun ortasında yer alacağız. Yeni dönem çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.Transfer çalışmalarımız devam ediyor.Sadece birkaç oyuncuyu koruduk ve yollarımızı ayırdık.Bu konuda değerli desteklerimiz oldu. Geçen sezon Argıncıkspor’dan kimse böyle bir sürpriz beklemiyordu.Takımımızı tanıyor ve tanıyoruz.Üst sıralarda olacağımızı biliyorduk.Geçen sezon çok iyi bir tecrübe yaşadık ve son maçta Play-Off’u kaçırdık.İnşallah Bu tecrübe eksikliğini bu yıl tecrübeye dönüştüreceğiz. Hedefimiz yeni dönemde ilk 2 grubun ortasında yer almak” dedi. – KAYSERİ

maltepeajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu